Kuruluş Osman 1. bölüm özeti ve fragmanı

0
22

Kuruluş Osman’da Osman Gazi’nin sözleri gündeme damga vurdu. Çeşitli platformlarda yayınlanan tanıtımlarla Kuruluş Osman 1. Bölüm canlı izlemek isteyenler için yöntemler. Atv’nin yeni tarihi dizisi Kuruluş Osman 1. bölüm fragmanı haberi web sitemize eklenmiştir. Kuruluş Osman 1. bölümü ile 2019 akşamı tv kanalında kaldıği yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını en iyi reklamsız ve kaliteli olarak izlemeniz için web sitemizde.

Dünya tarihine yön veren, Dünya ve Türk tarihinin en büyük ve en uzun süre hükmetmiş devleti olan Osmanlı Devleti’nin isim babası ve kurucusu Osman Bey’in hayatının dizi olarak ekranlara yansıtılacak olan “Kuruluş Osman Dizisi Canlı izle” sayfasına hoş geldiniz.

Osmanlı Devleti’nin kuruluşunun anlatılacağı Kuruluş Osman, nihayet bugün izleyici karşısına çıkıyor. Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Kuruluş Osman’ın ilk bölümü bu akşam çeşitli platformlarda izleyisiyle buluşacak. Değişik platformlarda yayınlanan tanıtımlarla Kuruluş Osman 1. Bölüm canlı izlemek isteyenler için yöntemler belli oldu. İzleyenlerin sabırsız bekleyişi sona eriyor. Burak Özçivit’in Osman rolündeki Kuruluş Osman’ı izlemek isteyenler hangi yöntemlere başvurabilir? Şimdi detaylar…

Kuruluş Osman 1. Bölüm canlı izlemek isteyenler işte yöntemler

Bu yazıyı okuyan herkes bilir ki TRT 1 ekranlarında yanlış hatırlamıyorsam 4 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilecek olan Kuruluş Osman yeni sezona başladığında reyting oranlarını alt üst edeceği tahmin edilmektedir.

Kuruluş Osman dizisi bugün yani 20 Kasım Çarşamba akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Seyirciler bu akşam Kuruluş Osman’ı izlemek için alternatif yöntemler aramaya başladı. Canlı yayın olarak Atv kanalında izleyebileceğiniz diziyi birkaç farklı yöntemle de izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman oyuncularına değinecek olursak tabiki yeni oyuncular ağırlıklı olacak fakat Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan bazı oyuncular Kuruluş Osman dizisinde yer almaya devam edecek.

Burak Özçivit’in başrolü bu dizide çok merak edilmekte ve fısıltı haberlerinde dolaşanlara kulak verecek olursak eğer Burak Özçivit geçmişindeki başarılı performansları devam ettirirse Hollywood kapılarını kendisi için aralanacağı konuşulmakta. Dünya çapında hayranı olan ve gittiği ülkelerde hayranları tarafından yoğun ilgi gösterilen Burak Özçivit’in Kuruluş Osman Dizisinde de başarılı olacağını düşünüyorum.

KURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜM İZLE

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası’nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey’in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos’un dostluğu değildir.

Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey’in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı’nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

Kuruluş Osman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören ve izleyenler tarafından çok beğenilen Kuruluş Osman dizisini izlerken seyircilerin en merak ettiği sorulardan bir tanesi de Kuruluş Osman dizisinin nerede çekildiği sorusu oluyor. Bu soruya cevap vermek amacıyla bizde küçük bir araştırma yaptık ve kullanıcılarımıza bu aktarmak istedik.

Kuruluş Osman dizisi Beykoz’a bağlı Riva’da gerçekleştiriliyor. Dizide kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor.

Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman canlı izle, kuruluş osman dizisi canlı izle gibi aramalarla bu sayfayı bulabilirsiniz.

Atv HD Uydu frekansı 2019 (şifresiz)

Atv Türksat üzerinden izlenen yerli bir kanalımız. Türksat uydusundan yayın yapan ATV HD kanalının Türksat frekans bilgisini paylaşalım. Uydu: Türksat, Frekans: 12054, Sembol Oranı: 27500, Polarizasyon: H – Yatay- Doğu, FEC: 5/6

Alternatif Yöntemler

Türksat Uydusunda yer alan Atv dışında aşağıda vereceğimiz yayın kuruluşlarından da Kuruluş Osman 1. Bölümü izleyebilirsiniz.

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Ayrıca Atv kanalının kendi internet sayfasından da canlı izleyebildiğiniz Kuruluş Osman 1. Bölümünü canlı yayın bittikten sonra YouTube kanalından dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tanıtımdan Çarpıcı Sözler!

Günlerdir tanıtımı yayınlanan Kuruluş Osman 1. Bölümünde sarf edilen cümleler çok beğenildi. Canlitv platformu olarak bu cümleleri aynen yayınlıyoruz.” Kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu. Denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.”

Kuruluş Osman Kadrosunda Kimler var?
Tarihi dizilerden tanıdığımız Burak Özçivit’e başrolde olduğu dizide Saruhan Hunel, İsmail Hakkı Ürün ve Özge Törer başrollerde olacak. Kadroda ayrıca Abdül Süsler, Ragıp Savaş, Alma Terziç, Ayşegül Günay Demir, Nurettin Sönmez ve Seda Yıldız da görev yapıyor. Kuruluş Osman 1. Bölüm 20 Kasım Çarşamba saat 20.00’de Turksat Uydudan Atv, D-Smart: 25. Kanal (SD/HD), Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD) ve Kablo TV: S 7 (SD) kanallarında… İyi seyirler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz