Ramo 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

0
49

Ramo 11.Bölüm Fragmanı süratli bir biçimde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük coşkuyla izlenen Ramo dizisinin yeni kısmı 24 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle Show Tv’de izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi ülkemizin beğenilen oyuncularının yer aldığı Ramo bu hafta yayınlanacak mı?

Ramo 11. Bölüm Özeti

Ramo ve Sibel’in aşkları seneler sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı konutta yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar kolay değildir. En büyük düşmanları yeniden ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini kötüleştirmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay kurulla alakalı tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna izin vermeyecektir. İçeriye yolladığı avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir öneri sunar.

Ramo ise, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını kavramıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için akıllıca bir plan kurar.

Fatoş’un hamile olmasına çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma işlemlerini hızlı olmasını ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşmekten kaçamaz ve Fatoş’un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.

Ramo 11. Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz